Komitet wyborczy

Komitet Wyborczy Wyborców Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo

Pod tą nazwą startujemy do Wyborów Samorządowych 2018. Kandydujemy do Rady Gminy Kołbaskowo oraz na stanowisko Wójta Gminy Kołbaskowo.

Kto jest na naszych listach?

Nasi kandydaci to mieszkańcy gminy, tacy którzy spędzili tu większość swojego życia i tacy, którzy całkiem niedawno znaleźli tu swoje miejsce na ziemi. To ludzie wykształceni, oddani w pracy, życzliwi i uczciwi. Wielu z nich od lat udziela się społecznie. Ośmioro z naszych kandydatów to doświadczeni radni, siedmioro to nowi kandydaci, z wieloma świeżymi pomysłami. Wszyscy są aktywni, mają różne zainteresowania i kompetencje. Nie brak ludzi młodych. Nasz najmłodszy kandydat ma 27 lat, jest inżynierem mechatroniki.

Mamy plan na dalszy rozwój gminy i wiemy jak go zrealizować. Żyjemy wśród Was, znamy bolączki gminy, bo i nas one dotykają. Wiemy jakie problemy trzeba jeszcze rozwiązać i wiemy jak to zrobić. Nasz program to nie slogany a konkrety.

Kliknij tutaj i poznaj sylwetki wszystkich kandydatów

Małgorzata Schwarz wójtem gminy Kołbaskowo

Naszą kandydatką na stanowisko wójta w gminie Kołbaskowo jest Małgorzata Schwarz, absolwentka prawa administracyjnego i samorządowego oraz nauk politycznych na Uniwersytecie Szczecińskim. W gminie mieszka od 25 lat. Funkcję wójta pełni od dwóch kadencji. Ma długoletnie doświadczenie samorządowe. Zaczynała jako radna w 2002 roku, była przewodniczącą Rady Gminy, później wicewójtem.

Do wyborów idzie z programem, którego podstawowym celem jest dalszy dynamiczny rozwój naszej gminy. Zamierza kontynuować wyznaczony kierunek, z przekonaniem że jest on zgodny z Państwa oczekiwaniami.